HAKKIMIZDA
 

iDealhosting olarak 2005 yılından itibaren ‘herkes için sorunsuz hizmet’ politikamızla 100’den fazla üllkede müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza özel kesintisiz hosting hizmetleri sağlamaktayız. Gelişen teknolojinin sunduğu imkanlarla kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek mümkün olan en iyi teknolojiyi ve imkanı kullanmak değişmez ilkemizdir. Müşterilerimize sunduğumuz ‘özel ihtiyaçlara özel çözümler’ ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak en uygun fiyatlandırmayı sunmaktayız.

iDealhosting bünyesinde bulunan genç ve dinamik ekibi Microsoft, Linux ve Vmware platformunda bulunan ürünlerin sertifikasyon sürecinden başarıyla geçen IT profesyonellerinden oluşmaktadır. Ekibimizin sahip olduğu tecrübe ve diğer ekip arkadaşlarıyla anlık iletişim imkanı sayesinde en zorlu problemler bile kısa sürede çözüme ulaşmaktadır.

Daima gelişen ve değişen endüstride sunuculara, storage sunuculara, network donanımları vb. gibi gerekli olan fiziksel donanıma sahibi olmanın önemini biliyoruz. Bu sebeple iDealhosting olarak Türkiye alt yapımızda bulunan tüm ürünler firmamızın hizmet kalitesini artırmak ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına gerekli en iyi teknolojiyi sağlayan en iyi markaların ürünleri kullanılmaktayız.

iDealhosting, Türkiye lokasyonda İstanbul ve Bursa, İngiltere’de Gosport ve Londra, Fransa’da Paris olmak üzere farklı lokasyonlardan en uygun fiyatlara yüksek donanım/kapasite ve hızlı bağlantıya sahip sunucular sağlamaktayız. Sektördeki diğer firmaların aksine verimerkezlerinin yaptığı basit bayi sözleşmeleri yerine toplam işlem hacmimizin yüksek olması sebebiyle Avrupa lokasyonlu verimerkezleriyle yaptığımız büyük partnerlik anlaşmaları ile verimerkezlerinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanabilen ve bu imkanları müşterilerine ileten bir firmayız.

Sunucu çözümlerimizin yanısıra, sunucu üzerinde ihtiyaç duyulan 3. parti yazılımlardan Litespeed, cPanel, Microsoft SPLA, vb. IT yazılımları sağlayan global şirketler ile yaptığımız partnerlik anlaşmalarımız ile herhangi bir aracıya gerek duymadan ihtiyacınız olan tüm yazılım lisanslamalarını en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.


Kurumsal Bilgiler;

İDEAL HOSTİNG TEKNOLOJİ A.Ş.

Adres : Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. 212 MyOffice K.19 D.314-315-316 Gunesli, Bağcılar / İSTANBUL
Vergi Bilgileri : Güneşli VD - 4701083528

Santral Tel : +90 212 706 0 300

Genel E-posta : info@idealhosting.net.tr
Destek E-posta : destek@idealhosting.net.tr
Telif Hakkı/Yasal Şikayet : abuse@idealhosting.net.tr
Güleryüzlü Hizmet
Firmamızda %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi bulunmaktadır.
En İyi Fiyat
Adil ve kararlı fiyat dağılımları ile en iyi hizmet / fiyat orantısı!
Tam Destek
Hızlı çözüm merkezimiz ile tam destek ile her zaman yanınızdayız.
7/24 Destek
Her türlü sorununuzu müşteri panelinizden 7/24 bize iletebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
Kolay arayüzümüz ve 256Bit SSL Sertifikamız ile %100 güvenli alışveriş keyfi!

iDeal Hosting Ltd. 2005 - 2024
7-24 Destek
info@idealhosting.net.tr
+90 212 706 0 300
Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.